Vaše příběhy

Čekali jsme 6 dlouhých náročných let…pak přišla Sárinka

30.06.2023

Chtěli bychom se s vámi podělit o příběh naší cesty za IVF štěstím.
S manželem jsme se dali dohromady roku 2015, už po 3 měsících vztahu jsme věděli, že spolu chceme miminko (já vím je to rychlé, ale když cítíte, že je to ten pravý, není na co čekat). Po roce naší domácí snahy a opakovaného neúspěchu, jsme se rozhodli pro odbornou pomoc.

Bydlíme v Královéhradeckém kraji, a tak jsme v roce 2016 začali navštěvovat kliniku, která byla nejblíže našemu bydlišti. Prošli jsme si mnoha vyšetřeními - bez zjištění příčiny neúspěchu. Oba jsme podle lékařů zdraví. Přišlo mnoho pokusů IUI a 3 nezdařilé IVF cykly.

Ztrácela jsem veškeré naděje a síly na cokoliv. S mužem jsme byli skoro na rozchod, jak to bylo psychicky náročné:-( Naštěstí se tomu tak nestalo a my se rozhodli chvilku vypnout a věnovat se předělávání bydlení - to prý funguje, když člověk zaměstná hlavu něčím jiným. U nás tomu tak nebylo. Stále se nedařilo…

Přidala jsem se na různé facebookové stránky o IVF, kde se ženy podporují, radí si, diskutují… Tam jsem se dozvěděla skoro o “zázračné” paní doktorce Jarošové z GENNET. Rozhodli jsme se s manželem na poslední pokus IVF změnit kliniku a já trvala právě na paní doktorce.

Tak jsme se v roce 2022 vydali pro pomoc do Prahy. S paní doktorkou jsme si krásně popovídali, podstoupili jsme různá vyšetření… 7. června 2022 byl ten den, kdy jsme si jeli pro 3denní bublinky:-) Zbyla nám „jen“ 2 embrya, a tak jsme si nechali zavést obě i s tím, že jsme věděli o riziku vícečetného těhotenství:-)

A světe div se! 14. čevna 2022 byl pro nás TEN nejkrásnější den - zkusila jsem těhotenský test a byl tam „duch“:-), pak přišla kontrola hcg z krve a bylo to tam - naše štěstí bylo potvrzeno!

A proč toto všechno píšu? Abychom dodali sílu všem, kteří čekají a štěstí ne ne přijít. My čekali 6 let. Bylo to dlouhých 6 let plných beznaděje, očekávání, zklamání a naděje…ale na konci toho všeho jsme se dočkali. NEVZDÁVEJTE SE!

Lenka

Čekali jsme 6 dlouhých náročných let…pak přišla Sárinka

Objednejte se pomocí našeho kontaktního formuláře nebo nám zavolejte

GENNET Praha 7: +420 222 313 000 · GENNET Liberec: +420 483 101 300

Kontaktujte nás Chci také zaslat svůj příběh