Blog

Ozvěny z Prague Spring Symposia 2024

03.06.2024

Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, hrdý člen skupiny FutureLife, v pátek 24. května 2024 úspěšně hostilo Prague Spring Symposium 2024. Tato prestižní akce, která se konala v krásném prostředí Prahy, byla již 7. ročníkem sympozia a sešli se na ní přední odborníci a praktici z oblasti reprodukční medicíny. Hlavním zakladatelem akce je Dr. David Stejskal.

Stejně jako v předchozích letech byl na sympoziu připraven obsáhlý program zahrnující prezentace ohledně nejnovějších pokroků a aktuální témata v oblasti reprodukční medicíny. Účastníci měli možnost seznámit se tak s nejmodernějšími výzkumy, inovativními metodikami léčby a novými technologiemi, které utvářejí budoucnost asistované reprodukce a lékařské genetiky.

Hlavní řečníci poskytli neocenitelný vhled do progresivního prostředí reprodukční medicíny, zatímco účastníci měli možnost své dotazy sdílet v rámci následných diskuzí.

Jsme velmi rádi za možnost mít tyto odborníky na jednom místě, kde mohou sdílet své zkušenosti a poznatky s širším vědeckým auditoriem a navazovat tak i případné budoucí spolupráce.

Děkujeme všem řečníkům, účastníkům a našim partnerům, kteří přispěli k úspěchu Prague Spring Symposium. Speciální poděkování patří také GNTlabs by GENNET, které akci zaštítili jako hlavní partner akce.

Těšíme se, že vás za dva roky opět přivítáme na dalším ročníku a budeme pokračovat v objevování nových obzorů v této důležité oblasti.


Ozvěny z Prague Spring Symposia 2024

Mohlo by vás zajímat

Novinka
24.06.2024

Vážené pacientky a vážení pacienti,  dovolujeme si vás informovat o prázdninovém provozu našich klinik od 1.7. do 30.8. 2024. Během svátků 5. a 6. července jsou kliniky GENNET otevřeny pouze pro objednané pacienty.

Novinka
18.06.2024

Vážení klienti, rádi bychom vám oznámili, že ve dnech od 24.6.2024 do 4.7.2024 bude mít MUDr. Viktor Vik a MUDr. Kateřina Šťastná Bedrnová dovolenou.

Ozvěny z Prague Spring Symposia 2024
Novinka
03.06.2024

Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, hrdý člen skupiny FutureLife, v pátek 24. května 2024 úspěšně hostilo Prague Spring Symposium 2024. Tato…

GNTlabs by GENNET partnerem Dne trombózy v Nemocnici Děčín: Ohrožuje vás trombóza? Zjistěte to ZDARMA!
Novinka
22.05.2024

Využijte jedinečnou příležitost nechat se ZDARMA a BEZBOLESTNĚ otestovat na trombofilní mutace. Zjistíte tak, zda máte geneticky danou zvýšenou srážlivost krve,…