Blog

GNTlabs by GENNET partnerem Dne trombózy v Nemocnici Děčín: Ohrožuje vás trombóza? Zjistěte to ZDARMA!

22.05.2024

Využijte jedinečnou příležitost nechat se ZDARMA a BEZBOLESTNĚ otestovat na trombofilní mutace. Zjistíte tak, zda máte geneticky danou zvýšenou srážlivost krve, která může vést k hluboké žilní trombóze a následně život ohrožující embolii. Prevence je nejlepší obrana proti nemocem!

Riziko trombózy zvyšuje hormonální antikoncepce, sedavý způsob života, kouření, těhotenství...avšak trombóza může postihnout úplně každého!

Využijte Dne trombózy v Nemocnici Děčín a dorazte k nám 7. června v čase 9:00-17:00 hodin na adresu Nemocnice Děčín, U Nemocnice 1, Děčín a nechte se ZDARMA a BEZBOLESTNĚ otestovat.

Pokud u Vás bude tato genetická predispozice nakonec prokázána, pak rádi vyšetříme celou Vaši rodinu. 

POZOR! DORAZTE VČAS, KAPACITA ÚČASTNÍKŮ JE OMEZENA NA 400 OSOB!
V den konání akce nás sledujte ve stories, budeme Vás pravidelně informovat o dostupné kapacitě testů.

Děkujeme partnerům akce, kteří nám pomáhají šířit povědomí o riziku trombózy a jejích následcích: Racio s.r.o., Aumed Pharma

Aumed Pharma
Aumed Pharma se zabývá vývojem vlastních unikátních výživových doplňků a kosmetických přípravků, které jsou vědecky podložené a testované v našich laboratořích. Společnost Aumed Pharma je dceřinnou společností od AUMED a.s., která se zameřuje především na vývoj a výzkum nových imunobiologických přípravků a inovativních preparátů na bázi bakteriofágů. V posledních letech firma registruje zvýšený zájem právě o vývoj těchto alternativních léčivých přípravků, které by nahradily současné masivní používání antibiotik.


GNTlabs by GENNET partnerem Dne trombózy v Nemocnici Děčín: Ohrožuje vás trombóza? Zjistěte to ZDARMA!

Mohlo by vás zajímat

Novinka
24.06.2024

Vážené pacientky a vážení pacienti,  dovolujeme si vás informovat o prázdninovém provozu našich klinik od 1.7. do 30.8. 2024. Během svátků 5. a 6. července jsou kliniky GENNET otevřeny pouze pro objednané pacienty.

Novinka
18.06.2024

Vážení klienti, rádi bychom vám oznámili, že ve dnech od 24.6.2024 do 4.7.2024 bude mít MUDr. Viktor Vik a MUDr. Kateřina Šťastná Bedrnová dovolenou.

Ozvěny z Prague Spring Symposia 2024
Novinka
03.06.2024

Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, hrdý člen skupiny FutureLife, v pátek 24. května 2024 úspěšně hostilo Prague Spring Symposium 2024. Tato…

GNTlabs by GENNET partnerem Dne trombózy v Nemocnici Děčín: Ohrožuje vás trombóza? Zjistěte to ZDARMA!
Novinka
22.05.2024

Využijte jedinečnou příležitost nechat se ZDARMA a BEZBOLESTNĚ otestovat na trombofilní mutace. Zjistíte tak, zda máte geneticky danou zvýšenou srážlivost krve,…